خانه » بازاریابی ایمیلی
بازاریابی ایمیلی 2018-02-11T15:25:24+00:00

ایمیل مارکتینگ 

ایمیل مارکتینگایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

از زمان ورود ایمیل مارکتینگ Email marketing به دنیای بازاریابی، این روش به عنوان یکی از تاثیرگذارترین روش ها شاخته می شود. با وجود ایمیل های اسپم، هنوز هم ایمیل هایی وجود دارند که از نظر محتوایی غنی بوده و به تبلیغ برند شما می تواند کمک نماید. با ایمیل مارکتینگ گروهی هدفمند از افراد مورد مخاطب قرار گرفته و به دلیل امکان ارسال انبوه ایمیل، می توان این روش را به عنوان روشی با بازده بالا شناخت. ایمیل مارکتینگ روشی مستقیم در بازاریابی می باشد که در آن به وسیله ایمیل، اطلاعاتی درباره خدمات و محصولاتمان به کاربران و مخاطبان ارائه می دهیم.

 

البته در این میان ایمیل‌ها اهداف و مقاصد خاصی دنبال می‎شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال ایمیل برای جذب مخاطب و افزایش کاربر جدید
  • بهبود ارتباط میان کسب و کار و مشتری و افزایش ارتباط میان آن دو به هدف تداوم فروش
  • معرفی و تبلیغ دیگر برندها و شرکت های شریک در کنار ارائه محتوای سودمند

برای دنبال کردن همه این اهداف توسط ایمیل مارکتینگ، باید مقدماتی فراهم گردد تا بتوان به راحتی و با بازده بالا از این روش بازاریابی بهره مند شد.

مقدمات لازم به منظور ایمیل مارکتینگ

به منظور استفاده از بازاریابی ایمیلی برای تبلیغ کسب و کار خود ابتدا باید پایگاه داده ای از مشتریان خود جمع آوری نموده تا به این ترتیب بتوان از طریق ایمیل به این کاربران اطلاع رسانی نماییم. از جمله راه های جمع آوری ایمیل کاربران، قرار دادن قسمت های مختلف در سایت طراحی شده برای برند خود می باشد. درخواست از مخاطبان به منظور عضو شدن در سایت یکی از آسان ترین روش ها برای این منظور است. با قرار دادن فرمی ساده، از مخاطبان در خواست می شود که اطلاعات شخصی خود از جمله ایمیل را در اختیار سایت قرار دهند. روش های دیگر در اختیار داشتن ایمیل کاربران می تواند درج نظرسنجی در قسمت های مختلف سایت مخصوصا زیر خدمات یا محصولات ارائه شده باشد. بعد از استفاده از روش های مختلف جمع آوری اطلاعات کاربران، طراحان باید به فکر ایجاد ایمیل هایی خلاقانه و با محتوایی مفید برای کاربران باشند تا به وسیله آن بتوانند آن ها را برای داشتن اطلاعات اضافی به سمت سایت خود هدایت نمود.

دلایل استفاده از ایمیل مارکتینگ در کسب و کارها

به منطور بازاریابی از طریق ایمیل مارکتینگ، صاحبان کسب و کارها باید در قدم اول مقدمات این کار را فراهم آورند. بعد از جمع آوری پایگاه داده ای از مشتریان و طراحی ایمیل هایی خلاقانه، کافی ست این صاحبان پلتفرمی برای ارسال این ایمیل های انبوه فراهم آورند. این روش بازاریابی به دلیل اینکه نسبت به تعداد افرادی که مورد مخاطب قرار می گیرند، از بازده بالایی برخوردار است به عنوان یکی از روش های بازاریابی مقرون به صرفه شناخته می شود. برای ارسال این ایمیل ها کافی ست که صاحبان کسب و کار از شرکت های دیجیتال مارکتینگ بهره مند شوند. شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان به عنوان برترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران، به صاحبان کسب و کارها کمک می نمایند تا تمامی مراحل یک ایمیل مارکتینگ موفق برای برند آن ها پیاده سازی گردد.

درخواست مشاوره

آیا برای تبلیغات از طریق ایمیل به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

درخواست مشاوره
email marketing

موفقیت در ایمیل مارکتینگ با شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان

شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان به کسب و کارهای مختلف کمک می نماید تا در تبلیغ برند خود در بازار با موفقیت عمل نمایند. یکی از روش های بازاریابی که این شرکت به صاحبان کسب و کارها توصیه می نماید، ایمیل مارکتینگ می باشد. شرکت رادمان با استفاده از نیروهای متخصص مختلف به شما کمک می نماید که ایمیل هایی با محتوایی گیرا و جنبه های بصری خلاقانه به مشتریان ارائه دهید. این بازاریابی توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان طی مراحل زیر انجام میگیرد:

  • طراحی کلی ایمیل

به منظور طراحی ایمیل، شرکت رادمان با استفاده از کارشناسان طراحی گرافیک، بهترین رنگ بندی و چیدمان را برای ایمیل شما خلق می نماید. استفاده از قالب های جذاب و تصاویری گیرا به بازاریابی ایمیلی کمک شایانی خواهد نمود. به همین دلیل این بخش از طراحی باید با حساسیت بیشتر و با استفاده از کارشناسان متخصص صورت پذیرد. در این طراحی، کارشناسان ما همه جوانب را در نظر گرفته و سعی در ارائه ورژن های مختلف نمایش ایمیل به مشتریان هستند تا به این ترتیب کسانی که ایمیل های خود را با تلفن همراه چک می کنند، بتوانند قالبی ساختاریافته از ایمیل را در اختیار داشته باشند.

  • محتوایی جذاب

هدف از ایمیل مارکتینگ، جذب مخاطبان به سمت داشتن اطلاعات بیشتر با بازدید از سایت می باشد. در کنار جنبه های بصری، محتوایی که برای مخاطبان نیز ارسال می گردد از اهمیت بالایی به منظور جذب آن ها برخوردار است. این محتواها باید به گونه ای باشد که بتوان با متنی مختصر و مفید کاربر را ناخودآگاه تحریک به دانستن ادامه مطلب نمود. شرکت رادمان در این بخش با استفاده از کارشناسان تولید محتوا، محتوایی گیرا متناسب با کسب و کار شما ایجاد نموده و به این ترتیب این اطمینان را در شما ایجاد خواهد کرد که مخاطبان با دیدن این مطالب به سمت برند شما جذب شوند.

  • زمان بندی

یکی دیگر از جنبه های مهم در ایمیل مارکتینگ، زمان ارسال ایمیل به مخاطبان می باشد. شرکت رادمان با آنالیز نوع کسب و کار شما و همچنین بررسی رفتار مخاطبان و بازار هدف مربوط به کسب و کارتان، بهترین زمان برای ارسال ایمیل را تعیین نموده و بر اساس این زمان بندی به صورت مرتب برای مخاطبان ایمیل های تبلیغاتی ارسال خواهد کرد.

  • بهینه سازی ایمیل ها با توجه به بازخورد

شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان با استفاده از آنالیز بازده ایمیل های ارسالی، همواره سعی در بهبود آن ها و استفاده از الگوی رفتاری مخاطبان برای بهینه کردن این ایمیلها خواهد داشت. در این راستا شرکت رادمان بسیار خرسند می گردد که صاحبان کسب و کارها در صورت داشتن ایده، پیشنهاد و یا انتقادات ما را در جریان قرار داده تا با بهره گیری از آن ها به بهبود عملکرد ایمیل مارکتینگ برند شما کمک شایانی گردد.

پس با توجه به اهداف بازاریابی ایمیلی ارتباط شما با یک شرکت معتبر و باتجربه در زمینه بازاریابی ایمیلی می تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند. آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان با توجه به سابقه و تجربه در این زمینه و داشتن نیروهای متخصص و توانمند می تواند با شما تا رسیدن به موفقیت همراهی کند.

هر آنچه که باید از خدمات بازاریابی ایمیلی آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان بدانید

بانک اطلاعاتــــی  اعضای لیست جزئیـــــات  زمان اتمام ارسال تعرفـــه
ارسال ایمیل به لیست تجاری 80,000 نفر ارسال به مدیران،افراد فعال در کسب و کار،مدیران هاستینگ و… 48 ساعت 350,000 تومان
ارسال ایمیل به لیست دانشجویان 110,000 نفر ارسال ایمیل به دانشجویان کل کشور 48 ساعت 455,000 تومان
ارسال ایمیل برای برگزاری همایش 210,000 نفر ارسال به فعال ترین کاربران جهت همایش ها 48 ساعت 1,050,000 تومان
ارسال ایمیل به لیست زنان 21,000 نفر ارسال به خانم های عضو در فروم های پربازدید ایرانی 24 ساعت 150,000 تومان
ارسال ایمیل به لیست فروشگاهی 31,000 نفر ارسال ایمیل به اعضای لیست فروشگاهی 24 ساعت 170,000 تومان
ارسال ایمیل به مدیران سایت ها 26,000 نفر ارسال ایمیل به مدیران وب سایت ها 24 ساعت 200,000 تومان
ارسال ایمیل به کاربران سایت دیوار 95,000 نفر ارسال به کاربران سایت دیوار از بزرگترین سایت های ثبت آگهی کشور 48 ساعت 400,000 تومان
ارسال ایمیل به گروه های یاهو 850,000 نفر ارسال به گروه های فعال یاهو طرف قرارداد ما 5 ساعت 530,000 تومان
درخواست مشاوره

آیا برای سفارش و شروع بازاریابی ایمیلی هنوز سوالی باقی است؟

درخواست مشاوره

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی

آدرس وب سایت

ایمیل*

شماره تلفن ثابت

شماره موبایل

تعرفه انتخابی


توضیحات بیشتر شما


درخواست مشاوره

آیا برای سفارش تبلیغات از طریق ایمیل هنوز سوالی باقی است؟

درخواست مشاوره

در دست ساخت …

در دست ساخت …

برخی از افتخارات و گواهینامه های رادمان