نکاتی برای ارتقای رتبه سایت در گوگل

نکاتی برای ارتقای رتبه سایت در گوگل
5 (100%) 2 نظر

راه های ارتقای رتبه سایت در گوگل

دوستان گرامی در این مقاله می خواهیم راه های ارتقای رتبه سایت در گوگل (موتورهای جستجو) را بررسی کنیم و نکاتی در این باره عرض کنیم:

1- بهینه‌سازی صفحات :

توصیفات در صفحه و کلیدواژه‌ها در ارتقای رتبه سایت در گوگل بسیار مهم تلقی می‌شوند. عناوین در گوگل و بینگ باید کمتر از ۶۵ حرف داشته باشند. مطمئن شوید که عنوان شما به‌درستی مطلب را به‌طور خلاصه توصیف می‌کند. این باعث می‌شود کاربران بیشتری از وب‌سایت شما دیدن کنند و CTR شما هم افزایش بیابد.

2- ساختار وب سایت خود را بهبود بخشید :

با استفاده از تکنیک‌های سئو می‌توانید وب‌سایت خود را تولید کنید و جایگاه خود را در موتورهای جستجو ارتقاء بخشید. فراموش نکنید که حتماً از توصیفات در متن خود استفاده کنید. چون این می‌تواند به ارتقای جایگاه شما کمک کند.

3- روی معماری (ساختار) لینک‌های درونی خود کار کنید :

لینک‌های درونی سایت شما بسیار حائز اهمیت هستند و شما باید هنگام طراحی وب سایت خود با دقت روی آن‌ها تمرکز کنید.هنگام استفاده و کار روی آن‌ها اطمینان حاصل کنید که در صفحه اصلی شما در مکان‌های مهم باشند و مطالب مهمی را شامل شوند.

4- از تبلیغات در گوگل استفاده کنید:

اگر در پی به دست آوردن رتبه مناسبی در موتور جستجوی گوگل هستید می توانید از تبلیغات در گوگل استفاده کنید. در این تبلیغات شما کلمات مورد نظر خود را به گوگل معرفی می کنید و از این طریق به ارتقای رتبه شما در گوگل کمک می کند.

5- از شبکه های اجتماعی استفاده کنید :

شما می توانید برای ارتقای رتبه سایت در گوگل از لینک شبکه های اجتماعی در وب سایت خود استفاده کنید. موتور های جست و جو به این امر اهمیت زیادی می دهد. بنابراین با فعالیت مداوم شما در شبکه‌های اجتماعی و حضور در مکان‌های استراتژیک و مهم این شبکه‌ها و طراحی دقیق وب‌سایت خود می‌توانید تأثیر مثبتی در ارتقای جایگاهتان بگذارید. پس اگر خیلی به وب‌سایت خود اهمیت می‌دهید نباید از این شبکه‌های اجتماعی پراهمیت غافل شوید.

6- crt یا درصد کلیک خور بودن را بهبود بخشید:

برای فعالیت در اینترنت باید میزان کلیک خور بودن یا همان CTR سایت خود را افزایش دهید و این مسئله به‌ مرور زمان با افزایش کلیک کاربران روی سایت شما اتفاق می‌افتد. در آینده به صورت مفصل این نکته را بررسی خواهیم کرد.

7- کاهش Bonus Rate :

Bonus Rate میزان کلیک خور بودن هر سایت را اندازه می‌گیرد و تأثیر مستقیم روی ارتقای جایگاه صفحه نتایج موتورهای جستجو دارد. این مورد برای کاربران بسیار مفید واقع‌ شده است و به آن‌ها کمک می‌کند.

8- محتویات باکیفیت تهیه کنید :

بیشتر موتورهای جستجو تلاش می‌کنند تا صفحاتی را شناسایی کنند که شامل محتویاتی باکیفیت بالا باشند. در حین ساختن وب‌سایت خود همواره باید در ذهن داشته باشید که تنها راه موفقیت طولانی‌مدت در کمپین سئو تمرکز بر روی محتویات و تجریبات کاربر است.

 

2017-10-24T23:26:18+00:00 سئو و بهینه سازی|