خانه » خدمات سئو
خدمات سئو 2018-01-24T18:48:43+00:00

بیش از 90% کاربران با موتورهای جستجو سایت مورد نظر خود را پیدا می کنند

با

خدمات سئو

حجم عظیمی از کاربران مرتبط را به وب سایت خود هدایت کنید.

خدمات سئوخدمات سئو

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که پس از طراحی سایت خود درگیر عباراتی همانند خدمات سئو یا بهینه سازی سایت شده اید ؟ پس بدون شک پس از آن در جستجوی این هستید که سئو چیست؟ سئو سایت چه تاثیری در روند درآمدزایی سایت شما دارد؟ اگر در فکر افزایش رتبه سایت خود در میان رقبایتان هستید ، ما به شما خدمات تخصصی سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان را جهت افزایش رتبه و ارتقا جایگاه سایت تان پیشنهاد خواهیم کرد تا بیش از پیش در میان رقبایتان بدرخشید.

سئو چیست ؟

معنای لغوی سئو SEO به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گوناگون است. در واقع به راهکارهایی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط سئو کاران به جهت بالابردن رتبه سایت شما در میان موتورهای جستجو به ویژه گوگل پیاده سازی خواهد شد ، سئو و بهینه سازی سایت گفته می شود.
اما این فقط معنای لغوی سئو است و خدمات سئو در حد همین جمله تمام نمی شود، بلکه این نقطه از بهینه سازی سایت تازه شروع کار سئو سایت شما محسوب میشود و تعاریف مختلف سئو و دیدگاه های گوناگونی که نسبت برای سئو وجود دارد و البته تکنیک هایی که برای سئو سایت اعمال خواهد شد میتواند منجر به صعود و یا نزول سایت شما شود، پس از همان ابتدای کار سئو لازم است که آگاه باشید سئو سایت خود را به افراد تازه کار در خدمات سئو نسپارید. تمامی رقیبان شما برای رسیدن به جایگاهی برتر در میان موتورهای جستجو و افزایش درآمد شعبه آنلاین کسب و کارشان با شما رقابت میکنند وکسب وکاری پیروز خواهد شد که برترین جایگاه صفحه نخست نتایج جستجوهای کاربران در میان سایتهای مرتبط را کسب کند . اینجاست که اهمیت سئو مشخص خواهد شد و این سوال مطرح می شود که

خدمات سئو سایتچرا سایت ما از همان مراحل اولیه طراحی نیاز به سئو دارد ؟

میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای بررسی و پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. باید گفت یک سایت پس از طراحی بدون بهینه سازی در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد بلکه با بهینه سازی ساختار سایت و در معرض دید کاربران واقع شدن می تواند ترافیک دلخواه و هدفمند را کسب کند.
اهمیت خدمات سئو سایت آنجا نمایان می شود که پنج پیشنهاد بالاتر در صفحه نتایج جستجو بیشترین توجه کاربران را به خود جلب خواهند کرد و بدون شک پنج سایت اول نتایج جستجو توسط کاربران انتخاب خواهند شد . هرچه در رتبه‌بندی نتایج جستجو در جایگاه بالاتری باشید ، بازدیدکننده و مشتری بیشتری را خواهید داشت.

حال که با اهمیت سئو برای سایت خود آشنا شدید ، بهتر است باید بهترین خدمات سئو سایت را انتخاب کنید بتوانید آگاهانه در ارتقا سایت خود درصدر نتایج جستجو کمک کنید.

درخواست مشاوره

آیا برای خدمات سئو وب سایت خود به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

درخواست مشاوره

خدمات سئو حرفه ای رادمان چیست ؟

گام اول آنالیز سایت

اولین گام برای انجام سئو در اصفهان توسط رادمان ، آنالیز دقیق و حرفه ای است که برای پیدا کردن نقاط قوت و ضعف سایت و رفع مشکلات ساختاری سایت تان و همچنین بررسی رقبای کسب و کارتان انجام می دهیم. پس بررسی همه جانبه سایت و یافت تمامی مشکلات مراحل مهم بهینه سازی سایت آغاز خواهد شد ..

گام دوم سئو داخلی یا سئو درون صفحه (On Page SEO)

در سئو داخلی یا سئو درون صفحه به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت شما اعم از متن ، تصاوير، لینک های داخلی ، لینک های خارجی و … در تمامی بخش های سایت می پردازیم تا بستری قابل اعتماد برای موتورهای جستجو و مهمتر از آن کاربران فراهم آوریم. ایجاد هر گونه تغيير در ساختار و محتويات سايت در نتايج جستجو تاثيرگذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است که روند سئو داخلی سایت قبل از انجام سئو خارجی کاملا تخصصی و به درستي انجام شده باشد ..

گام سوم  سئو خارجی یا سئو بیرون صفحه (Off Page SEO)

پس از آماده سازی ساختار سایت برای حضور در نتایج جستجو مرحله سئو خارجی آغاز خواهد شد . سئو خارجی شامل تمامی فاکتورهایی خواهد شد که در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت در کلمات کلیدی هدفمند دخیل هستند. در سئو خارجی اعمال فاکتورهایی بیرون از سایت مطابق با استانداردهای لازم و تحت نظارت کارشناسان سئو برای حضور سایت در نتایج جستجو و کسب بهترین جایگاه در نتایج صفحه نخست جستجو کلمات مرتبط با کسب و کارتان انجام خواهد شد .

خدمات سئو رادمانچرا رادمان به شما سئو سایت را پیشنهاد می دهد ؟

سئو سایت نوعی سرمایه گذاری برای کسب و کار محسوب می شود و از اساسی ترین عناصر موثر در ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف و بازگشت سرمایه بشمار می آید. خیلی واضح است که بیشتر کاربران برای جستجو و یافتن پاسخ سوالات خود یا خدمات مورد نیازشان از موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجو گوگل استفاده میکنند، پس تنها داشتن یک سایت کافی نیست بلکه لازم است که صاحبان سایت ها، فروشگاه های اینترنتی، وبلاگ ها جهت رشد کسب و کار خود سئو سایت شان را مورد توجه قرار دهند . آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان به ارائه خدمات سئو حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی فراتر از رقبایتان گام بردارید و مخاطبان بالقوه خود را بیش از پیش افزایش دهید.

اما از آغاز روند سئو سایت خود باید منتظر نتیجه باشیم؟
برای موفقیت و اثربخش بودن سئو سایت چه چیزی لازم است ؟

پس از آغاز عملیات سئو و برای موفقیت آمیز بودن این روند مهم بهبود رتبه سایت ، مهمترین چیزی که نیاز است زمان است. زمان بزرگترین سرمایه گذاری اولیه برای بهینه سازی سایت شما می باشد. فراموش نکنید که با توجه به کلمات کلیدی هدف، تعداد و میزان قدرت رقبا، گاهی هفته ها و گاهی ماه ها طول میکشد تا به برترین جایگاه در سئو سایت خود برسید ،بنابراین به سایت خود اجازه بدهید حداقل زمانی که نیاز دارد را سپری کند پس از آن شاهد نتایج بی نظیر سئو سایت خود خواهید بود.

بهره مندی از خدماتی موثر و ارزشمند با انجام سئو سایت توسط رادمان

  • بهینه سازی ساختار داخلی سایت بر اساس بروزترین فاکتورهای سئو

  • شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما

  • بهینه سازی سایت شما برای کلمات کلیدی هدفمند و سودآور

  • افزایش بازدید سایت شما به طور طبیعی

  • آنالیز و گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما

  • ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو

  • حضور سایت شما با کلمات کلیدی هدفمند در نتایج صفحه نخست جستجو

  • پشتیبانی فنی مطمئن و سریع

چرا سئو سایت خود را به رادمان بسپاریم؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان مفتخر است که با بهره مندی از تیم متخصص و با سابقه طولانی در خدمات سئو برای اولین بار کامل ترین پکیج سئو سایت اصفهان را با هدف جلب رضایت شما و برندینگ صنعت شما ارائه دهد.
آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان با در نظر گرفتن رضایت مشتریان به عنوان اولویت اصلی و ارزشمند ، خدمات سئو را بر اساس بروزترین استراتژی های بهینه سازی سایت و همگام با تغییرات لحظه ای الگوریتم ها و آپدیت های گوگل در جهت افزایش رتبه سایت به طور طبیعی و با هدف قرار گرفتن شما به یکی از وب سایت های خوش شناس در صفحه نخست گوگل انجام خواهد داد . تمامی خدمات سئو رادمان برای جلب رضایت ماندگار شما مطابق با دستورالعمل های گوگل وبمستر می باشد. تخصص ما ارائه سئو سایت تخصصی و دائمی برای افزایش بازدیدکنندگان واقعی و مشتریان بالقوه شما است. سئو سایت در اصفهان را با ما تجربه خواهید کرد.
برای دریافت مشاوره سئو کافی ست با کارشناسان سئو رادمان در ارتباط باشید و مشاوره رایگان سئو سایت خود را به صورت حضوری ویا از طریق درخواست مشاوره سایت با رادمان در میان بگذارید.

درخواست سئو

همین حالا سئو سایت خود را آغاز کنید

درخواست سئو

تعرفه خدمات سئو سایت

کاربر گرامی خدمات سئو سایت برای کلمات کلیدی موردنظر شما بر اساس رقبا و میزان محبوبیت کلمه در میان کاربران اینترنت ، تعرفه ی متغییری دارد که پس از تحلیل توسط کارشناسان خدمات سئو رادمان اعلام می شود.

تعرفه سئو داخلی که برای آماده سازی ساختار سایت جهت حضور در نتایج جستجو می باشد را به صورت پنل به شما عزیزان ارائه خواهیم داد .

تعرفه های خدمات سئو در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان

امکانات خدمات سئو پلن سئو پایه پلن سئو حرفه ای پلن سئو پیشرفته پلن سئو VIP
آموزش مقدماتی بهینه سازی سایت
آنالیز و بررسی کلمات کلیدی
آنالیز محتوای سایت
آنالیز عنوان صفحات مهم سایت
آنالیز کلمات کلیدی نسبت به رقبا
آنالیز سرعت سایت
آنالیز نام دامنه
تعیین چگالی کلمات کلیدی
انجام تنظیمات Redirects
ایجاد و بهینه سازی فایل Robots.txt
تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شما
ثبت در وب سایت های مرجع و موتورهای جستجو
بهینه سازی تصاویر مهم سایت
بهینه سازی هدر های H1, H2, …
آنالیز تگ های بولد مهم سایت
تعریف یا محدود کردن برخی صفحات برای جستجوگرها
بهینه سازی کدهای html کدسورس
گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک کلمات کلیدی
گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک صفحات
بهینه سازی هایپرلینک های مهم
بهینه سازی لینک های خروجی مهم
بهینه سازی ساختار لینک های داخلی
دریافت استاندارد W3C صفحه اصلی
آنالیز نقشه سایت در صورت وجود
آنالیز لینک های معیوب
بهینه سازی نقشه سایت برای یاهو (TEXT)
بهینه سازی نقشه سایت برای گوگل (XML)
آنالیز استراتژی ها دیجیتال مارکتینگ سایت
ارایه نقشه راه برای تولید محتوای جدید
بالا بردن بازدید در جامعه مخاطب
بهینه سازی بک لینک در سایت ها
نظرات بر روند اجرای نقشه راه برای شبکه اجتماعی
تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی
ایجاد و اتصال به گوگل وبمستر
ایجاد و اتصال به گوگل آنالتیک
پشتیبانی از طریق ایمیل/تیکت
پشتیبانی از طریق تلفن
پشتیبانی و جلسه مشاوره حضوری
مدت زمان انجام پروژه سئوی سایت 30روز 35 روز 45 روز 60 روز
قیمت (به تومان) 900.000 2.100.000 3.800.000 5.400.000
درخواست مشاوره

آیا برای خدمات سئو وب سایت خود به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

درخواست مشاوره

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی

آدرس وب سایت

ایمیل*

شماره تلفن ثابت

شماره موبایل


توضیحات بیشتر شما


درخواست مشاوره

آیا برای بهینه سازی و خدمات سئو سایت خود نیاز به مشاوره دارید؟

درخواست مشاوره

برخی از نمونه کارهای خدمات سئو :

کلمه : آژانس دیجیتال مارکتینگ، طراحی لندینگ پیج ، دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

کارفرما : آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان

وب سایت : www.radmandigital.com

کلمه : ترالی ، ترالی دارو ، ترالی اورژانس ، سینک بیمارستانی ، پایه سرم ، تجهیزات استیل بیمارستانی ، تجهیزات استیل اتاق عمل ، هتلینگ بیمارستانی

کارفرما : شرکت رادطب نقش جهان

وب سایتwww.radteb.com

کلمه : مرجع کسب و کارهای نوین ، ثبت نام کسب و کارهای نوین ، پارک کسب و کارهای نوین ، کسب و کارهای نوین ، خدمات ویژه شهروندی ، خدمات ویژه شهروندی اصفهان ، خدمات شهروندی اصفهان

کارفرما : خدمات ویژه شهروندی (خوش) 193

وب سایت : www.novinkasb.com

کلمه : آژانس مسافرتی در اصفهان ، آژانس هواپیمایی در اصفهان ، آژانس گردشگری در اصفهان ، تور خارجی از اصفهان ، تور لحظه اخری از اصفهان ، پرواز چارتر از اصفهان ، تور ترکیه از اصفهان ، تور بلغارستان از اصفهان ، ویزا کانادا اصفهان ، ویزای شینگن از اصفهان

کارفرما : آژانس مسافرتی سان سیر

وب سایت : www.sunseir.com

کلمه : خرید گل در اصفهان ، سفارش گل در اصفهان ،

فروشگاه اینترنتی گل در اصفهان ، تاج گل در اصفهان

کارفرما : فروشگاه پارسی گل

وب سایت : www.parsigol.com

 کلمه : گاز و باند در اصفهان ، شرکت گاز و باند ، باند و گاز ، گاز و باند

کارفرما : شرکت عادل نوین سپاهان

وب سایت : www.adelnovinsepahan.com

کلمه : بهترین طرح کاشی ، بهترین کاشی در اصفهان،

کاشی در اصفهان ، بهترین کاشی ، شرکت کاشی

کارفرما : شرکت کاشی آسیا

وب سایت : www.asia-tile.com

کلمه : سنگ نهبندان

کارفرما : شرکت سنگ ملل

وب سایت : www.fa.melalstone.ir

کلمه : وکیل افترا در اصفهان ، وکیل امور گمرکی در اصفهان ، وکیل جهیزیه در اصفهان , وکیل رابطه نامشروع در اصفهان , وکیل سرقت در اصفهان و وکیل قتل در اصفهان , وکیل قرارداداها در اصفهان , وکیل معاملات در اصفهان , وکیل دیه در اصفهان , وکیل ملاقات فرزند در اصفهان , وکیل مواد مخدر در اصفهان , وکیل نفقه در اصفهان و وکیل جعل در اصفهان , وکیل خیانت در امانت در اصفهان , وکیل تعزیرات در اصفهان , وکیل ملکی در اصفهان , وکیل تغییرنام در اصفهان, وکیل ثبتی در اصفهان ، وکیل ارث در اصفهان , وکیل نزاع در اصفهان , وکیل ترک انفاق در اصفهان

کارفرما : موسسه وکالت حامد امیری

وب سایت : www.hamedamiri.com

کلمه : آموزش مجازی

کارفرما : مرکز آموزش مجازی پارس

وب سایت : www.elearnpars.org

روند بهینه سازی و خدمات سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت = افزایش بازدید سایت = افزایش مشتری و فروش بیشتر

آنالیز سئو | آنالیز رایگان سئو سایت

وب سایت خود را در نظر بگیرید… وب سایت شما در دو حالت می تواند قرار گیرد :

حالت اول : وب سایت خود را راه اندازی کرده اید ولی با وجود اینکه مدتی از راه اندازی آن می گذرد نتوانسته انتظارات شما را برآورده کند.

در این شرایط شما نیاز به اتخاذ استراتژی مناسب دارید ولی این استراتژی باید مبنای علمی داشته باشد پس بهترین کار این است که وب سایت خود را توسط یک تیم قدرتمند آنالیز کنید و بر اساس نتایج به دست آمده ، استراتژی مناسب را انتخاب کنید.

حالت دوم : وب سایت شما در وضعیت خوبی قرار دارد و مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتظارات شما تا حدودی برآورده شده و شرایط خوب است.

در این چنین شرایطی سوالی که مطرح می شود این است که آیا شما در حال استفاده از تمام پتانسیل وب سایت خود هستید؟ آیا این وضعیت برای شما پایدار خواهد ماند؟

برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به سوالاتی از این قبیل بدهید نیاز است به آنالیز سایت و آنالیز صحیح و کامل از سئوی وب سایت خود دست پیدا کنید تا بتوانید استراتژی مناسب را برای ادامه کار انتخاب کنید.

ما وب سایت شما را از لحاظ سئو به رایگان آنالیز می کنیم و مشکلات و راه های بهبود آن را به اطلاع شما می رسانیم. برای سفارش آنالیز رایگان سئو اینجا کلیک کنید و فرم موجود را تکمیل کنید و یا با تلفن 03195027500 تماس بگیرید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات سئو در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان

آنالیز رایگان سئو سایت

وب سایت خود را در نظر بگیرید… وب سایت شما در دو حالت می تواند قرار گیرد :

حالت اول : وب سایت خود را راه اندازی کرده اید ولی با وجود اینکه مدتی از راه اندازی آن می گذرد نتوانسته انتظارات شما را برآورده کند.

در این شرایط شما نیاز به اتخاذ استراتژی مناسب دارید ولی این استراتژی باید مبنای علمی داشته باشد پس بهترین کار این است که وب سایت خود را توسط یک تیم قدرتمند آنالیز کنید و بر اساس نتایج به دست آمده ، استراتژی مناسب را انتخاب کنید.

حالت دوم : وب سایت شما در وضعیت خوبی قرار دارد و مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتظارات شما تا حدودی برآورده شده و شرایط خوب است.

در این چنین شرایطی سوالی که مطرح می شود این است که آیا شما در حال استفاده از تمام پتانسیل وب سایت خود هستید؟ آیا این وضعیت برای شما پایدار خواهد ماند؟

برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به سوالاتی از این قبیل بدهید نیاز است به آنالیز صحیح و کامل از سئوی وب سایت خود دست پیدا کنید تا بتوانید استراتژی مناسب را برای ادامه کار انتخاب کنید.

ما وب سایت شما را از لحاظ سئو به رایگان آنالیز می کنیم و مشکلات و راه های بهبود آن را به اطلاع شما می رسانیم. برای سفارش آنالیز رایگان سئو اینجا کلیک کنید و فرم موجود را تکمیل کنید و یا با تلفن 03195027500 تماس بگیرید.

رادمان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت…

برخی از افتخارات و گواهینامه های رادمان