خانه » آنالیز وب سایت
آنالیز وب سایت 2017-12-22T21:48:09+00:00

آنالیز سایت و بررسی وب سایت

web site analysis

آنالیز سایت چیست؟

آنالیز سایت مساله ای مهم برای بسیاری از وبمستران می باشد و همواره به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند آنالیز سایت خود را به طور دقیقا و با اطلاعاتی صحیح انجام دهند. اطلاع از روند رشد و عملکرد سایت به شما در ایجاد استراتژی بازاریابی اینترنتی کمک بسیاری می کند. از این رو باید کاملا دقیق و حساب شده  پیش بروید. آنالیز سایت یکی از مهمترین مواردی است که باید آن را همیشه دنبال کرده و انجام دهید.

چرا وب سایت خود را آنالیز کنیم؟

وب سایت خود را در نظر بگیرید… وب سایت شما در دو حالت می تواند قرار گیرد :

حالت اول : وب سایت خود را راه اندازی کرده اید ولی با وجود اینکه مدتی از راه اندازی آن می گذرد نتوانسته انتظارات شما را برآورده کند.

در این شرایط شما نیاز به اتخاذ استراتژی مناسب دارید ولی این استراتژی باید منبای علمی داشته باشد پس بهترین کار این است که وب سایت خود را توسط یک تیم قدرتمند آنالیز کنید و بر اساس نتایج به دست آمده ، استراتژی مناسب را انتخاب کنید.

حالت دوم : وب سایت شما در وضعیت خوبی قرار دارد و مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتظارات شما تا حدودی برآورده شده و شرایط خوب است.

در این چنین شرایطی سوالی که مطرح می شود این است که آیا شما در حال استفاده از تمام پتانسیل سایت خود هستید؟ آیا این وضعیت برای شما پایدار خواهد ماند؟ آیا تمامی کاربرانی که به سایت شما رجوع می کنند همان مشتریان بالقوه شما هستند ؟

برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به سوالاتی از این قبیل بدهید به آنالیز سایت ، آنالیزی صحیح و کامل از وب سایت خود نیاز دارید تا بتوانید استراتژی مناسب را برای ادامه کار انتخاب کنید. پی بردن به نقاط ضعف سایت و مشکلات ساختاری آن با آنالیزی دقیق و قدرتمند کمک شایانی در رفع مشکلات و پیشرفت سایت خواهد داشت .

درخواست مشاوره

آیا به مشاوره رایگان برای آنالیز سایت خود نیاز دارید؟

درخواست مشاوره

چرا برای آنایز وب سایت رادمان را انتخاب کنیم؟

شما در قدم اول نیاز دارید یک آنالیز صحیح و کامل از سایت خود داشته باشید و در قدم دوم باید بهترین استراتژی را برای ادامه کار انتخاب کنید.

مجموعه این اقدامات برای بهبود کسب و کار شما لازم است و نیاز است که در طول زمان مورد بررسی مجدد قرار گیرند. آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان متخصص در امور دیجیتال مارکتینگ ، با استفاده از تجربه و تخصص خود تجربه ای شیرین را برای شما رقم خواهد زد و به رشد کسب و کار شما کمک می کند.

ما تمام تلاش خود را برای ارائه آنالیز سایت با بالاترین کیفیت به کار می گیریم و ایمان داریم که می توانیم رضایت شما را جلب کنیم همان طور که رضایت کامل مشتریان پیشین خود را جلب کردیم. برای شروع آنالیز سایت خود با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست آنالیز را تکمیل کنید تا تیم فنی ما پس از انجام آنالیز اولیه با شما تماس بگیرند.

برای ثبت سفارش و دریافت آنالیز لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی

آدرس وب سایت

ایمیل

شماره تلفن ثابت

شماره موبایل

عنوان شرکتبرخی از افتخارات و گواهینامه های رادمان