خانه » طراحی سایت
طراحی سایت 2018-02-06T16:21:16+00:00

طراحی سایت 

با کیفیت اولین گام در فرآیند برند سازی

طراحی سایت

طراحی سایت قدم اول برای ورود به دنیای دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیرشدن فضای مجازی، بازارها و بسترهای جدیدی برای اعلام حضور و گسترش کسب و کار افراد فراهم شده است. با ورود دیجیتال مارکتینگ به عرصه کسب و کارها، تبلیغات شکل دیگری به خود گرفته است. در این نوع بازاریابی با صرف هزینه ای برنامه ریزی شده و داشتن مخاطبانی خاص، می توان با پیاده سازی استراتژی های سازمان یافته به راحتی به رونق کسب و کار خود کمک نمود. اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت می باشد که به برند شما کمک می کند در بازار آنلاین به رقابت بپردازید. امروزه ضرورت و اهمیت طراحی سایت و داشتن وب سایت با کیفیت و طراحی زیبا و سریع برای کسب و کارها بر کسی پوشیده نیست.

صاحبان کسب و کار باید بر اساس نیاز مشتریان خود و با توجه به خدماتی که ارائه می دهند، سایتی طراحی نمایند که بتواند خواسته های مخاطبان را به راحتی بر طرف نماید. این طراحی ها باید کاملا به صورت خلاق بوده و از روانشناسی رنگ ها بر حسب نوع کسب و کار در طراحی ها استفاده گردد. همه قسمت های سایت از منوها تا بدنه اصلی سایت باید به گونه ای طراحی شوند که سهولت دسترسی برای کاربر را فراهم آورد. با ارائه طراحی جذاب می توان این اطمینان را حاصل نمود که در مسیر دنیای دیجیتال مارکتینگ به درستی گام برداشته شده است. ما آمده ایم شما را برای ورود به دنیای جذاب دیجیتال مجهز کنیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان، به عنوان برترین شرکت در زمینه ارائه کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران، به شما در داشتن سایتی گیرا و مفید کمک خواهد کرد. کافی ست شما نیازهای خود را برای ما بازگو کنید تا کارشناسان طراحی سایت ما با بررسی نیازها و استفاده از به روزترین تکنولوژی های طراحی سایت، در کم ترین زمان برای شما سایتی مناسب و خلاقانه طراحی نمایند.

طراحی سایت رادمان

برترین طراحی های سایت

امروزه صاحبان کسب و کار علاوه بر داشتن سایتی مناسب و جذاب جنبه های دیگر طراحی را نیز مد نظر قرار می دهند. با آمدن دستگاه های مختلف برای اتصال به اینترنت، روز به روز جنبه های بصری سایت از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد. در همه این شرایط، باید راحتی مشتری مد نظر قرار داده شود و بر اساس نیاز مشتری طراحی ها صورت پذیرد. روش های مختلفی که امروزه در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر است:

 • طراحی سایت فلت و دو بعدی

در این روش، از طراحی گرافیکی پیچیده برای سایت استفاده نمی گردد. جنبه های پیچیده طراحی امروزه طرفداران زیادی ندارد و فقط سادگی و در عین حال جذابیت مورد اهمیت واقع شده است. این امر اثبات شده است که طراحی های فلت و دو بعدی نسبت به طراحی هایی که از سایه ها برای سه بعدی کردن سایت استفاده می کنند، در نظر کاربران از جذابیت بیشتری برخوردار است و محتوای سایت است که می تواند کاربر را به بیشتر جذب شدن ترغیب نماید.

 • طراحی ریسپانسیو

امروزه با آمدن دستگاه های مختلف به منظور اتصال به اینترنت، اهمیت ریسپانسیو کردن سایت ها بیشتر شده است. کاربران تمایل دارند با هر یک از این دستگاه ها بتوانند به راحتی از سایت ها دیدن نمایند. طراحی ریسپانسیو به شما کمک می کند که در هر صفحه نمایش با توجه به اندازه آن، ساختار سایتی متفاوت و متناسب با اندازه صفحه نمایش داشته باشید. داشتن ساختار منوی متفاوت تا حذف قسمت های غیر ضروری در سایزهای کوچک صفحه نمایش و داشتن ستون بندی های بزرگ تر در آن ها، همگی به کاربران در سهولت دسترسی به سایت کمک خواهند کرد.

 • طراحی سایت تک صفحه

بعضی از کسب و کارها به دنبال داشتن سایتی ساده و بدون هیچ گونه پیچیدگی در کم ترین زمان ممکن هستند. ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که از طراحی های تک صفحه برای این منظور استفاده نمایند. در این طراحی ها همه قسمت های سایت به صورت پشت سر هم در همان صفحه اصلی قرار دارند و با زدن بر روی هر منویی، به جای باز شدن صفحه ای جدید، صفحه اصلی به قسمت مورد نظر هدایت می گردد.

درخواست مشاوره

آیا برای طراحی سایت به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

درخواست مشاوره

وب سایتی در خور برند خود طراحی کنید و حضوری پررنگ در اینترنت داشته باشید

تفاوتی نمی کند چه نوع وب سایتی لازم دارید، یک سایت بزرگ و پیچیده یا کوچک و ساده. اگر به طراحی سایت با امکانات خاص نیاز دارید، ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان به کمک دانش و تجربه چندین ساله متخصصانمان در عرصه وب، میتوانیم طراحی سایت و توسعه آن را انجام دهیم.

تجربه چندین ساله ما در طراحی سایت نشان داده است، اکثر مشتریان نیازهای مشترکی دارند، به همین دلیل ما با بررسی و شناسایی نیازهای آنها بسته های پیشنهادی طراحی وب سایت را آماده نموده ایم تا فارغ از هر دغدغه فنی، بسته مورد نیازشان را انتخاب نمایند. شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان با در نظر گرفتن نیازهای خاص هر مشتری و همچنین موارد عمومی زیر  خدمات طراحی سایت را به مشتریان ارائه میدهد:

 • طراحی گرافیکی  زیبا و منحصر به فرد
 • پیاده سازی سریع، امن و کاملا واکنشگرا (مناسب تمامی وسیله ها مانند موبایل و تبلت)
 • بهینه و هماهنگ با موتور های جستجو
 • بهینه و آماده برای تبلیغات گوگل و سئو سایت
 • محیط مدیریتی کامل با کاربری آسان سایت
 • پشتیبانی فنی مطمئن و سریع سایت

مراحل انجام طراحی سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان

شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان با استفاده از برترین کارشناسان طراحی سایت، شما را در راستای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ یاری می رساند. با ارائه خواسته ها و نیازهای خود از سایتتان، بقیه کار را به ما بسپارید. با مشاوره رایگان با شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان می توانید از به روز ترین و برترین طراحی های موجود بهره برده و در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند که اگر در مورد نیاز هایی که باید در سایت شما رفع شود اطلاعی ندارید، این نیازها را شناخته و به بهترین نحو در سایت خود داشته باشید. مراحل انجام طراحی سایت در شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان به شرح زیر است:

 • بررسی و آنالیز رقبای کسب و کار شما و گرد آوری کلیه نیازهایی که باید در سایت شما قرار داده شوند.
 • ارائه چندین قالب به مشتریان که متناسب با رفع نیازهای کسب و کار شما می باشد.
 • شروع طراحی و ارائه طراحی های ریسپانسیو برای تمامی اندازه صفحات نمایشگر
 • رعایت تمامی نکات بهینه سازی سایت
 • ارسال نسخه نهایی برای مشتریان و ایجاد تغییرات لازم در صورت در خواست مشتری
 • ارائه محیط مدیریتی آسان برای ایجاد تغییرات در آینده توسط مشتری
 • پشتیبانی و رفع نقص های احتمالی
درخواست طراحی سایت

همین حالا طراحی سایت خود را سفارش دهید

درخواست طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

کاربر گرامی تعرفه طراحی سایت بر اساس بودجه و امکانات شما بین 700.000 تومان تا 7.600.000 تومان می باشد.

شاید شما به یک وب سایت تبلیغاتی برای معرفی و ارائه خدمات خود و جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش نیاز داشته باشید…

یا شاید یک وب سایت بنری برای ساخت یک مرجع معتبر و ارتباط با مشتریان نیاز داشته باشید…

و یا به یک پورتال جامع برای مدیریت امور داخلی و مدیریت ارتباط با مشتریان نیاز داشته باشید…

هر کدام از موارد فوق می تواند برای شما مفید باشید ، پس اجازه بدهید کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

برای ثبت سفارش و دریافت تعرفه ها لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی*

آدرس وب سایت

ایمیل*

شماره تلفن ثابت

شماره موبایل

عنوان شرکتدرخواست مشاوره

آیا برای طراحی سایت هنوز سوالی باقی است؟

درخواست مشاوره

نحوه اجرا و طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان

نحوه اجرا طراحی وب سایت

رادمان طراحی سایت در اصفهان

سوال و جواب سرویس طراحی سایت که می تواند برای شما مفید باشد .اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با کارشناسان ما در میان بگذارید

دامنه یا دامین چیست؟ 2018-02-10T14:41:39+00:00

دامنه نام منحصر به فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جدا شده اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می گویند.

کدام پسوند دامین برای من مناسب است؟ 2018-02-10T14:43:52+00:00

همه مردم ابتدا در مورد پسوند  com.  فکر می کنند اگر نام دامنه مورد نظرتان با پسوند com.   آزاد می باشد آن را به ثبت برسانید اگر نتوانستید با پسوند com.  دامنه ای را به ثبت برسانید پسوندهای دیگری نیز وجود دارند. البته بعضی از پسوندها ممکن است برای وب سایت شما مناسبتر باشد com / .net / .org / .info / .biz / .ir.   پسوندهای متداول تری هستند و سبب می شوند تا ترافیک سایت شما افزایش یابد.

ميزباني وب ( Web Hosting ) چيست؟ 2017-04-30T10:04:51+00:00

به زبان ساده Web Hosting به سرويس دهنده اي گفته مي شود که ميزباني سايت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجاي کلمه Web Hosting از کلمات “Host” ، “Hosting” و در ميان فارسي زبانان از کلماتي همچون “ميزباني وب”، “هاستينگ” و يا “هاست” نيز استفاده مي شود.

شارژ مجدد هاست و دامین به چه صورت است؟ 2017-04-30T09:00:48+00:00

هاست و دامین پس از ثبت به مدت یک سال فعال می باشد و بعد از یک سال باید مبلغی برای تمدید آن پرداخت شود.

آیا مدیریت یک وب سایت نیاز به اموزش دارد؟ 2017-04-30T09:10:07+00:00

بله و ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد، مگر در صورتی که شما خود از قبل با مدیریت وبسایت آشنایی داشته باشید.آموزش حضوری بنا به نیاز مشتری در محل دفتر ما قابل انجام خواهد بود.

پشتیبانی وب سایت چیست؟ 2017-04-30T09:09:29+00:00

نگهداری و پشتیبانی سایت ،سرویسی است که به شما این امکان را می دهد  که وب سایت خود را به روز نگه دارید همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. پیشنهاد ما یک سرویس  نگهداری و پشتیبانی وب سایت سفارشی است که به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد ما چندین بسته ی پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه خواهیم داد تا بر اساس نیاز های خود یکی از بسته ها را انتخاب کنید.

بهینه سازی وب سایت چیست؟ 2017-04-30T09:08:12+00:00

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو  جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره ی موتورهای جستجو نیست  بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

وب سایت واکنش گرا (Responsive) چیست؟ 2017-04-30T09:07:08+00:00

در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص  می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان  Responsive Webdesign   مشهور است ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css  مربوطه بارگزاری می شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می شود.

تعرفه پشتیبانی سایت

نام سرویس پلن برنزی پلن نقره ای پلن طلایی
تغییر رمزهای عبور فراموش شده 3 بار 5 بار نامحدود
پاسخگویی و رفع ایراد تلفنی در ساعات اداری 10تماس 20 تماس نامحدود
بروزرسانی هسته سایت چهار بار هر 3 ماه شش بار هر دو ماه نامحدود
بروزرسانی افزونه ها چهار بار هر 3 ماه شش بار هر دو ماه نامحدود
تعریف ایمیل 10 ایمیل 20 ایمیل نامحدود
بازیابی فایل پشتیبان در صورت لزوم 1 بار 3 بار نامحدود
ارائه آموزش در محل کارفرما 2 ساعت 4 ساعت 8 ساعت
رفع خطای احتمالی سایت 3 بار 6 بار نامحدود
مانیتورینگ امنیتی ندارد دارد دارد
مدت زمان یک سال یک سال یک سال
بهینه سازی سرعت سایت 1 بار 2 بار 3 بار
دفعات بک آپ گیری 3 مورد 6 مورد 9 مورد
قیمت 870 هزارتومان 1950 هزار تومان 3400 هزار تومان

برخی از افتخارات و گواهینامه های رادمان