افتتاح شعبه دوم دیجیتال مارکتینگ رادمان

افتتاح شعبه دوم دیجیتال مارکتینگ رادمان
4.1 (82.5%) 8 نظر

مراسم افتتاحیه شعبه دوم دیجیتال مارکتینگ رادمان

هم زمان با راه اندازی نخستین پارک کسب و کارهای نوین کشور، شعبه دوم آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان در این مکان افتتاح گردید.

این مراسم که در شامگاه روز چهارشنبه یکم شهریور ماه 96 با حضور مقامات دولتی و مردمی برگزار گردید پذیرای هزاران میهمان از سراسر کشور بود.بزرگان شهر اصفهان همچون آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه و نماینده ولی فقیه در اصفهان، جناب آقای نوروزی شهردار اصفهان ،آیت الله کازرونی عضو مجلس خبرگان رهبری، جناب آقای دکتر رجالی ریاست پست اصفهان، آقای دکتر صادقی ریاست سازمان بهزیستی و سایر مقامات کشوری و لشگری در این مراسم حضور داشتند. پارک کسب و کارهای نوین بزرگ ترین مرکز رشد و شتاب دهنده ی استارت آپها و کسب و کارهای نوین است که علاقه مندان به کسب و کارهای جدید مبتنی بر تکنولوژی می توانند با استفاده از خدمات این پارک کسب و کار خود را رشد و توسعه دهند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان نیز به عنوان برترین آژانس بازاریابی دیجیتال از نگاه مردم موفق گردید به عنوان واحد انحصاری در این پارک حضور یابد و شعبه دوم خود را تأسیس کند.
جناب آقای مهدی صادقی مدیر و موسس این مجموعه در حاشیه این مراسم اظهار داشت:هدف رادمان ارائه اثر بخش ترین راهکارهای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی در راستای رشد و توسعه کسب و کارها و در نتیجه اشتغال زایی و رونق اقتصاد می باشد.
این دستاورد بزرگ را به تمامی مشتریان عزیز و همکاران گرامی تبریک و تهنیت می گوییم و امید آن داریم بتوانیم با انرژی و اشتیاق و عمل گرایی  مثل همیشه برترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را به شما گرامیان ارائه دهیم.

روابط عمومی آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان

2018-01-09T10:25:57+00:00 اخبار|