خانه » طراحی گرافیک
طراحی گرافیک 2018-02-10T14:57:51+00:00

گرافیک وب 

سایت مهم ترین بخش برای جذب کاربر در اولین بازدید

طراحی گرافیک وب

در طراحی سایت عوامل بسیاری موثری وجود دارد که به جذب بیشتر مخاطبان کمک شایانی می کند. طراحی گرافیک وب باید چشم نواز باشد و دسترسی آسان و راحتی را برای مخاطبان فراهم آورد. علاوه بر دسترسی آسان برای مشتریان، عاملی که در نگه داشتن مشتری در سایت ها بسیار موثر است، گرافیک وب و ظاهر سایت می باشد. استفاده از رنگ بندی مناسب با نوع کسب و کار مورد نظر و چیدمان صحیح تمامی المان ها می تواند قدمی موثر در تبدیل مخاطبان شما به مشتری دائمی باشد.

طراحی سایت کاری گروهی است که با تعامل بین کارشناسان طراحی وب، کارشناسان طراحی گرافیک و کارشناسان تولید محتوا به وجود می آید. در این بین، کارشناسان طراحی وب و گرافیک باید با بررسی های لازم و آنالیز نیاز ها و خواسته های کسب و کارهای مختلف، رنگ بندی مناسب و چیدمانی موثر در سایت ها پیاده سازی نمایند. شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان به شما کمک می کند تا با بررسی کسب و کار شما، سایتی کاما استاندارد و بهینه طراحی گردد.

 اهمیت گرافیک سایت

یک سایت هر چقدر هم که از نظر کدنویسی قوی باشد اما ظاهری زیبا نداشته باشد، نمی تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. یک طراحی سایت خلاقانه و جذاب زمانی میسر است که در کنار حوزه برنامه نویسی سایت، طراحی سایت گرافیکی نیز به روشی ابتکاری و با فکر صورت پذیرد. هنگامی که شما با روش های مختلف به تبلیغ سایت خود می پردازید و سعی در جذب مخاطبان بیشتری به سایت خود میکنید، اگر مخاطبان با سایتی مواجه شوند که از نظر رنگ بندی بسیار نامناسب بوده و المان های سایت به صورت سازمان یافته در سایت قرار داده نشده باشند، بی شک سایت شما را ترک خواهند کرد. پس باید توجه نمود که اولین راه ترغیب مشتری به ماندن در سایت، ایجاد جنبه های بصری جذاب برای آن ها می باشد.

 خدمات طراحی گرافیک وب

رادمان برای همه الزامات گرافیکی شما راهکارهای مناسبی دارد. طراحی قالب گرافیکی وب سایت ، طراحی قالب خبرنامه ، طراحی گرافیک اپلیکیشن اندروید ، طراحی اسلایدر ، طراحی لندینگ پیج (صفحه فرود) و طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی برخی از خدمات گرافیک وب رادمان است. مزیت رقابتی طراحی گرافیک وب در رادمان در نظر گرفتن استانداردهای طراحی ، در طراحی رابط کاربری (UI) و همچنین تجربه کاربری (UX) میباشد.

طراحی اختصاصی گرافیک سایت

شرکت طراحی سایت در اصفهان رادمان با برترین کارشناسان طراحی گرافیک سایت ، بهترین طراحی گرافیک را بر حسب کسب و کارتان به شما. با بررسی تقدیم خواهد کرد . طراحی گرافیک وب با آنالیز کسب و کار شما و نتایج حاصل از معماری و اطلاعات لازم برای سایت، صورت می گیرد. گرافیک وب طراحی شده مختص شرکت شما و بر اساس نیازهای کسب و کار مربوطه سازمان دهی می شود. طرح های پیشنهادی برای سایت شما کاملا با الگوهای موجود در سازمان شما از جمله لوگو، سربرگ، رنگ های سازمانی و … مطابقت دارد.

در مرحله بعدی، با همیاری کارشناسان طراحی وب و گرافیک ، اتودی از قالب صفحات سایت بر اساس نتایج معماری اطلاعات طراحی می شود و با به کارگیری روانشناسی رنگ ها بر اساس کسب و کار شما، چیدمانی بهینه برای سایت شما پیاده سازی می گردد. در تمامی این مراحل، شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان از نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان گرامی استقبال می نماید. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان متخصص، می تواند شما را در جهت داشتن سایتی جذاب و سهل الوصول به منظور استفاده مشتریان یاری نماید.

 فقط چهار گام ساده تا طراحی گرافیک وب حرفه ای با رادمان

برخی از افتخارات و گواهینامه های رادمان