خدمات سئو و بهینه سازی

خدمات سئو و بهینه سازی
4.6 (92%) 5 نظر

خدمات سئو و بهینه سازی

در این ایام کاربرد گوشی های هوشمند و ابزار الکترونیکی باعث شده که افراد، نیاز های خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری رفع کنند. شما به عنوان ارائه دهنده محصولات و خدمات برای رفع نیاز افراد باید در فضای مجازی در دسترس آنها باشید. اکثر افراد برای یافتن محیط های مورد نیاز خود در فضای مجازی از موتور های جست و جو استفاده می کنند. استفاده از طراحی گرافیک وب زیبا و برنامه نویسی مناسب می تواند برای سایت شما مهم  باشد ولی بدانید که اگر سایت شما در دسترس کاربر قرار نگیرد و جزو اولین ها در نتایج موتورهای جست و جو نباشند ممکن است از دید کاربر پنهان بماند و به بازدید مناسب دست پیدا نکند. بهترین راه برای پیشگیری از این اتفاق خدمات سئو و بهینه سازی و تبلیغات در گوگل میباشد که می تواند رتبه سایت شما را در موتور جست و جو گوگل ارتقا دهد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

امروزه با توجه به آموزش هایی که در مبحث خدمات سئو و بهینه سازی وجود دارد برخی از افراد را برآن داشته که سئو سایت خود را انجام دهند اما توجه به این نکته ضروری است که الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جست و جو به سرعت در حال تغییر اند. تیم رادمان که در عرصه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در اصفهان فعالیت می کند شما را در بالا بردن رتبه سایت تان در گوگل یاری می کند.

خدمات سئو و بهینه سازی موتور های جست و جو سایت شامل موارد متفاوتی است که در این آموزش به اختصار به توضیح آنها می پردازیم:

استفاده از کلمات کلیدی متناسب با سایت و نیاز کاربر

از مهم ترین خدمات سئو سایت استفاده از کلمه کلیدی مناسب است که اگر این امر رعایت نشود کاربر به سختی به سایت دسترسی پیدا می کند و اگر کلمات کلیدی به خوبی انتخاب نشود بقیه اقدامات سئو بی نتیجه می مانند.

برخی از عواملی که در انتخاب کلمات کلیدی موثر اند عبارتیند از : مرتبط بودن با مخاطب هدف، میزان جستجوی کلمات کلیدی، تعداد و قدرت رقبا در کلمه کلیدی مورد نظر.

در مقالات آینده مفصل به توضیح این موضوع می پردازیم.

در همین راستا باید به آنالیز کلمات کلیدی رقبا نیز بپردازیم. آنالیز رقبا با استفاده از ابزارهای متفاوت صورت می گیرد و بیانگر این است که رقبای سایت شما از چه کلماتی ورودی میگیرند و برای چه کلماتی سرمایه گذاری می کنند. شما باید با ارتباط با شرکت های متخصص در این زمینه برای انتخاب کلمات کلیدی هدفگذاری کند که اگر این امر به درستی انجام شود بازدهی سایت تان را افزایش می دهد

تولید و بهینه سازی محتوا

پس از طراحی سایت و قالب آن نوبت به بهینه سازی محتوا می‌رسد. اگر در محتوای تولید شده صفحات سایت اصول سئو و الگوریتم ها رعایت نشود بر روی افزایش رتبه سایت تأثیر منفی دارد. و اگرچه سایت از نظر طراحی و ساختار بسیار مناسب طراحی شده باشد ولی اگر محتوای مفیدی نداشته باشد، نتیجه ی موثری نخواهد داشت.

توجه به این نکته داشته باشید که محتواهای کپی شده ارزشی به محیط وب اضافه نمی کند و موتورهای جستجو نیز علاقه ندارند محتوای کپی را نگهداری کنند و به افراد نتایج تکراری نشان دهد. به خاطر همین موضوع  وجود محتوای کپی در وب سایت، باعث جریمه شدن آنها می شود.

رعایت اصول نگارش و ایجاد محتوای جذاب برای افراد، از عوامل مهم برای موتورهای جستجو است. زیرا گوگل و سایر موتورهای جست و جو به دنبال این اند که بهترین نتایج را به کاربران نمایش دهند و اولویت را به سایت هایی می دهند که اصول نگارش را به خوبی در سایت خود رعایت کرده باشند. شما در تهیه مطالب خود می توانید از ارتباط با بازاریابی ویدیویی ، خدمات گویندگی ، تبلیغات در اینستاگرام و سایرشبکه های اجتماعی و …  بهره گیرید.

تحلیل رقبا

برای یک بازاریابی موثر نیاز به تحلیل رقبا و تحقیق در مورد رفتار مشتریان داریم. برای بررسی و تحلیل رفتار رقبا باید به نکاتی مانند استراتژی و انگیزه آن ها, ویژگی ها و توانایی ها و سیگنال بازار توجه نمود. جمع آوری اطلاعات دقیق و منظم, مقایسه, پردازش و طبقه بندی اطلاعات بدست آمده باعث بهبود برنامه بازاریابی شما می شود.

تحلیل رقبا شامل دو بخش است که عبارتند از :

  • کلمات کلیدی : نحوه تحلیل کلمات کلیدی در مورد رقبا که در بخش قبل شرح داده شد.
  • بک لینک : بک لینک یکی از پرکاربردترین کلماتی است که در خدمات سئو به کار می‌رود. در نظر داشته باشید که موضوع بک لینک همواره یکی از بحث های داغ در زمینه خدمات سئو بوده است. به علت اهمیت موضوع در آینده به صورت مفصل به موضوع بک لینک ها و ضرورت آن در سئو خواهیم پرداخت.

بهینه سازی ساختار و کدنویسی

استفاده از کدهای زیاد و بیش از حد در خدمات طراحی وب سایت ، باعث پیچیده شدن صفحات وبسایت شده و سرعت بارگذاری صفحات را کاهش می دهد. بنابراین، کوتاه کردن کدها و حفظ یک ساختار ساده، از اهمیت خاصی برخوردار است. این کار سبب بارگذاری سریع تر صفحات شده و در نتیجه در افزایش ترافیک سایت موثر خواهد بود

البته طراحی گرافیک وب باید موجب جذب بیشتر کاربران شود. در حقیقت سایت باید به گونه ای باشد که در زمان ورود کاربر به سایت با یک ساختار ملایم بصری رو به رو شود.  همچنین در ساختاربندی طراحی گرافیک یک سایت باید به طراحی واکنش گرا توجه نمود یعنی همانطور که وب سایت ها برای صفحات مانیتور ها به صورت استاندارد طراحی میشوند، باید قابلیت نمایش با همان گرافیک و سرعت بالا برای ابزار های دیگر مانند تبلت ها و موبایل ها را هم داشته باشند.

 سئو خارجی

در زمینه خدمات سئو به صورت سئو خارجی می توان در زمینه های وب برندینگ، لینک های خارجی و افزایش امتیاز سایت فعالیت کرد:

وب برندینگ(web branding)  از روش های برندسازی و تجاری نمودن یک نام می باشد که از وب و ابزار های مرتبط به آن عنوان رسانه استفاده می کند. هدف برندسازی تمایز محصولات و خدمات یک شرکت نسبت به رقباست. از روش های وب برندینگ, بهینه سازی سایت برای قرارگرفتن سایت در جایگاه مناسب و بازدید آن است .

لینک ها : لینک های داخلی و لینک های خارجی از اهمیت به سزایی در سئو و بهینه سازی سایت برخوردار هستند. لینک بیلدینگ مجموعه ای از تاکتیک هایی  است که تعداد لینک های داده شده به یک صفحه یا دامنه را افزایش می دهد.

افزایش رتبه سایت در موتورهای جست و جو به ویژه گوگل و بهبود جایگاه سایت در کلمات کلیدی مرتبط دغدغه اصلی مدیران سایت ها است. تمام مدیران سایت ها تلاش می کنند که با بدست آوردن جایگاه مناسب در گوگل کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنند. این امر روش های خاص خود را دارد که در آینده به آن خواهیم پرداخت.

2017-10-21T23:45:02+00:00 سئو و بهینه سازی|